Hoşdere Cd. 148/8 Y.Ayrancı / Ankara
0(312) 2303482
0(312) 2303482

Hakkımızda

DİS Dental İmplant Sistemleri Tic.Ltd.Şti. faaliyetine 2005 Yılı mayıs ayında başlamıştır.

5 yıl boyunca bir İtalyan firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapan şirketimiz, daha sonra yine başka bir İtalyan şirket olan JDentalcare srl firmasına ait JD implant sisteminin satışıyla çalışmalarına devam etmektedir.

2008 Yılı’nda kemik üstü cerrahi kılavuz üretimine başlanmıştır. JD implant sisteminin satışı ile beraber aynı sistemin uygulamasında kullanılacak mukoza üstü kılavuz hazırlan-masına geçilmiştir. Kullanıcı hekimlerimiz, hazırlanan kılavuzlarla, all on four, hemen yükleme gibi uygulamalarda oldukça başarılı vakalar gerçekleştirerek, yüksek hastamemnuniyeti sağlamışlardır.

Bu arada kılavuz geliştirme çalışmalarımız devam etmiş ve tüm implant markalarının uygulamasında kullanılabilecek üniversal bir sistem oluşturulmuştur. Söz konusu cerrahi kılavuz sistemi ANATOLYA markası altında tescil edilmiştir.

Şirketimiz bu arada, yara iyileşmelerinde oldukça olumlu katkı sağlayan, özellikle sinüs kaldırma operasyonlarında neredeyse rutin hale gelen PRF uygulamaları ile ilgili olarak gerekli makine ve malzemeleri sağlamış ve şirket adresinin bulunduğu Ankara ilinde J Dentalcare İmplant Sistemi kullanıcılarına servis yapmaya başlamıştır.

Bir diğer hizmetimiz ise, diş eti altı iyileştirilen implantların üzerinin açılması aşamasında kullanıcılarımıza implant pointer ile servis vererek, implant yerinin tam olarak belirlenmesinin sağlanmasıdır.

İtalya’dan satın alınan İmplant 3D yazılımı ile, üç boyutlu planlama yapma imkanı sağlayan şirketimiz, kullanıcılarının, iki boyutlu radyografiler üzerinden yapılan planlamaların olası risklerinden de korunmalarını sağlamaktadır.

Bilgisayarlı tomografiden elde edilen kesitleri işleyen program, diş hekimlerine tüm ayrıntıları sunarak, cerrahi operasyonu önceden simüle etme imkanı sunmaktadır.

Faaliyete geçtiği 2005 yılında yapılan vakaların bile ihtiyaç duyulan malzemelerini sağlamaya devam eden şirketimiz, gerek göstermiş olduğu istikrar, gerekse vaka başarı oranını arttıran çalışmaları ile kullanıcıları nezdinde haklı bir güvene sahiptir.
Bu güveni sizlerle de yaşamak dileği ile…